لوگو رویاسفیران بین الملل فردای من

درباره موسسه رویا سفیران بین الملل فردای من

موسسۀ رویا سفیران بین الملل فردای من با مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در زمینۀ اعزام دانشجو و اخذ بورسیه ایتالیا فعالیت می‎کند. برای ما جای بسی توفیق و سعادت خواهد بود اگر بتوانیم با داشتن كوله باری از تجربه و بهره مندی از دوستانی سالم، توانمند و متخصص، همچون مشعلی فروزان راهنمای سالم و صادقی برای شما در مسیر مهاجرت به ایتالیا باشیم و می دانیم، باور داریم و مدعی هستیم كه شما عزیزان همواره الگوی شایسته‎ای به عنوان یک ایرانی برای جهانیان و پرچم دار این مرز و بوم پرگهر در سطوح مختلف علمی، هنری، ورزشی هستید و خواهید بود.

مجوز رسمی فعالیت موسسه از وزارت علوم

موسسه اعزام دانشجوی رویا سفیران بین الملل فردای من با مجوز رسمی از سازمان امور دانشجویان وزارت علوم جمهوری اسلامی ایران در زمینه اخذ پذیرش و اعزام دانشجویان به کشور ایتالیا به منظور تحصیل در ایتالیا بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران به فعالیت می پردازد.
اولین موضوعی که باعث اعتماد دانشجویان به یک موسسه اعزام دانشجو می شود را می توان مجوز فعالیت آن موسسه دانست.
امروزه شاهد آن هستیم که افراد و موسسات بسیاری بدون داشتن مجوز و تخصص دست به فعالیت در حیطه اعزام دانشجویان می زنند و مبالغ بعضا هنگفتی از دانشجویان دریافت می کنند که این امر نهایتا باعث تحمیل هزینه های بسیاری به دانشجویان می شود.